להצעת מחיר
055-939-5722

מדביר בטירה

צריכים הדברה לדירה בטירה? רוצים ריסוס לעסק בטירה? יש לכם ג'וקים בבית? יש לכם מלא תיקנים במטבח? פנו כבר עכשיו למדביר המוסמך! כיצד מבצעים הדברה למסעדות והאם היא שונה מהדברה רגילה? כיצד מדבירים את פשפש המיטה? כיצד ניתן להיפטר מפרעושים ופשפשים?

רוצים הצעה למדביר בטירה? חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

מדביר מוסמך בטירה - כל סוגי ההדברה והריסוסים במחירים זולים
מדביר מוסמך בטירה – כל סוגי ההדברה והריסוסים במחירים זולים

تريد اقتباس لمكافحة الآفات في القلعة؟ اتصل الآن للحصول على عرض أسعار رخيص!

הקיץ מתקרב והחום עולה במישור החוף הצפוני ואתו המזיקים שנכנסים לחצרות, לבתים ולעסקים ללא הרף.

זהו הזמן המדויק להזמין מדביר בטירה, גם כדי לבצע פעולות מניעה וגם כדי להדביר מזיקים קיימים.

אז מה עושים כשמדובר על עסק כמו מסעדה ובה אוכל ואורחים? ומה עושים כשיש מזיק שיודע להתחבא ממש טוב כמו פשפש המיטה? על כך ועוד במאמר הבא.

 

מדבירים מקצועיים מעכשיו לעכשיו

אנו במדביר המוסמך מספקים שירותי הדברה מקצועיים מטעם בעלי המקצוע הטובים בארץ.

השירות שלנו מסופק בכל רחבי הארץ מעכשיו לעכשיו ובמחירים משתלמים במיוחד עליהם ניתן ללמוד מהמחירון שלנו באתר.

 

שיטות להרחקת יונים

ישנן שיטות שונות להרחקת יונים מהמרפסות, ממסתורי הכביסה ומאדני החלון כאשר שתי השיטות המקובלות ביותר הן התקנת רשת והתקנת דוקרנים.

מדביר בטירה יגיע לדירה, יבצע הערכה לפי מבנה המרפסות ואזורי הקינון המועדפים על היונים ואז ימליץ על התקנת הרשת או הדוקרנים ולעיתים שילוב של שניהם.

  • התקנת רשתות – ישנם כמה סוגים של רשתות, מפלסטיק, מחומרים עמידים לשמש ומנירוסטה. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות הכוללים אסתטיקה, עמידות בשמש, חוזק ועוד. לאחר בחירת סוג הרשת מבצע המדביר חיתוך על פי מידות של הרשת, משחיל עליהן כבל, קודח בקירות מסתור הכביסה חורים ומתקין בהם ווים ולאחר מכן משחיל את הכבל על הווים. את כל הפעולה מבצעים תוך כדי מתיחה והתוצאה המתקבלת היא רשת שמגנה על מסתור הכביסה ומונעת מהיונים להיכנס.
  • הצבת דוקרנים – הצבת דוקרנים הם שיטה יעילה ושימושית להרחקת יונים ממקומות צרים וקטנים בהם לא ניתן להתקין רשתות. ישנם סוגים שונים של דוקרנים – מפלסטיק, מנירוסטה ומחומרים עמידים לשמש. הם מגיעים בצפיפות משתנה ויעילים כיוון שהם לא מאפשרים ליונים להתיישב במקום בו הם מותקנים.

כיצד מרחיקים עורבים?

ניתן לראות כי בשנים האחרונות ישנה התרבות של עורבים בסביבות מגורים, מדובר על ציפור שחיה בלהקות ולכן היכן שיש אחת – יהיו הרבה עורבים.

העורבים אוהבים לשבת על כבלי החשמל, על גגות הבתים ולהגיע למרפסות בחיפוש אחר מזון, הרחקתם צריכה להיות מתוחכמת בשל אופי הציפור.

ניתן להתקין דוקרנים שמונעים מהעורב להתיישב על גגות הבתים והמרפסות וגם לשלב קפיץ שמבריח אותם.

עוד שיטה יעילה במיוחד להרחקת העורבים היא הצבת דחליל של דבר מה שיפחיד אותם ויגרום להם להסתלק ולא לחזור – דמות של עורב מת, פסל של ינשוף או עיט.

מומלץ להיעזר בשירותי מדביר בטירה כדי למקסם את הרחקת העורבים.

המדביר בטירה פנוי לכל עבודה

כל המדבירים שלנו מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה, הם עושים שימוש רק בחומרים מורשים ואיכותיים ופועלים על פי כללי הזהירות הנוקשים ביותר.

אנו לא מתפשרים על איכות ההדברה ומספקים עליה אחריות תוך מתן שירות אישי ומהיר במיוחד.

על מדביר בטירה לא כדאי להתפשר, כדאי לחייג אלינו כבר עכשיו, נשמח לעמוד לרשותך!

דילוג לתוכן